Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie realizacje bez limitów poprawek!
do kasy suma: 0,00 zł

Projekt graficzny - katalog 8 stron A4

Kod produktu: usługa-projektowania--katalogu-a4-8stron
Producent: Grafikomat
Ocena: 4.83
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 3 dni
Cena brutto: 492,00 zł 492.00
Cena netto: 400,00 zł
ilość szt.

Opis

Potrzebujesz profesjonalnego projektu graficznego katalogu A4? Dobrze trafiłeś - na podstawie przesłanych wytycznych stworzymy unikalną grafikę, odpowiednią dla Twojej branży oraz zgodną z Twoimi osobistymi preferencjami. Projekt katalogu dostępny jest w wielu wariantach stronnicowych. W przypadku wersji 8 stronnej, cena zawiera przygotowanie do druku 4 stron okładkowych + 4 stron wewnętrznych. To od Ciebie zależy czy przy procesie twórczym zostaną wykorzystane dodatkowe grafiki i zdjęcia, czy ma być on bardziej minimalistyczny. 

Jeśli chcesz aby do przygotowania projektu zostały użyte konkretne materiały, możesz je bez problemu dołączyć do Twojego zamówienia, a my je skutecznie wkomponujemy. Zamiast tego możemy skorzystać również z tak zwanych grafik stockowych, które zostaną zaoferowane przez nas. W takim wypadku każde użyte zdjęcie posiada zakupioną licencję na jego użytkowanie.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu przesyłamy edytowalne pliki ze spadami, które z powodzeniem będziesz mógł przekazać swojej drukarni. Możesz również skorzystać z naszych usług drukarskich, które znajdziesz na stronie Diamond Druk, skąd zamówisz wydruki z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (3)

13 lutego 2020

Mam niewielką firmę i trochę nie lubię czekać, a potrzebowałem małego katalogu. Pisałem do drukarni i jakichś firm od grafiki i czekam na wycenę, i czekam, i czekam, i nic. Wszedłem tutaj, kupiłem bez pisania i kurza stopa już mam swój katalog. Panowie nawet mi wydrukowali, bo mają też drukarnie. Tak się działa!

25 lutego 2020

Ładnie przygotowany projekt, sprawnie i profesjonalnie. Katalog produktowy dla szanowanej firmy. Nie ma się czego wstydzić, wygląda pięknie.

5 marca 2020

Chciałbym bardzo polecić usługi sklepu grafikomat. Panowie przygotowali dla mnie naprawdę profesjonalnie wyglądający katalog. Cena za tak dobrą usługę wcale nie jest wysoka. BARDZO POLECAM.

Submit

Sprawdź także

Projekt graficzny - katalog 16 stron A4
Projekt graficzny - katalog 16 stron A4
984,00 zł 800,00 zł
szt.
Projekt graficzny - katalog 32 strony A4
Projekt graficzny - katalog 32 strony A4
1 968,00 zł 1 600,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 8 stron A4
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 8 stron A4
492,00 zł 400,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 16 stron A4
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 16 stron A4
984,00 zł 800,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 32 strony A4
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 32 strony A4
1 968,00 zł 1 600,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 32 strony A5
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 32 strony A5
1 722,00 zł 1 400,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 16 stron A5
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 16 stron A5
861,00 zł 700,00 zł
szt.
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 8 stron A5
Projekt graficzny - gazetka reklamowa 8 stron A5
430,50 zł 350,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl