Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie realizacje bez limitów poprawek!
do kasy suma: 0,00 zł

Projekt graficzny - kubełek na lody

Kod produktu: projekt-graficzny-kubelka-na-lody
Producent: Grafikomat
Ocena: 5
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 24 godziny
Cena brutto: 123,00 zł 123.00
Cena netto: 100,00 zł
ilość szt.

Opis

Potrzebujesz profesjonalnego projektu graficznego papierowego kubełka na lody? Dobrze trafiłeś - na podstawie przesłanych wytycznych stworzymy unikalną grafikę, odpowiednią dla Twojej branży oraz zgodną z Twoimi osobistymi preferencjami.  To od Ciebie zależy czy przy procesie twórczym zostaną wykorzystane dodatkowe grafiki i zdjęcia, czy ma być on bardziej minimalistyczny.

Papierowy kubełek na lody, świetnie sprawdza się w branży gastronomicznej i cateringowej do wydawania dania na wynos. Nie tylko jest tanie i łatwe w użytkowaniu, ale ze względu na swoją jednorazową naturę idealnie nadaje się także jako platforma reklamowa, która może być stale aktualizowana do czasu znalezienia najskuteczniejszej opcji lub może być po prostu odświeżana, aby zapobiec monotonii. Zwykłe pudełko na jedzenie może się stać bardzo skuteczną wizytówką firmy dlatego też nie lekceważ tego elementu swojego biznesu gastronomicznego.

Jeśli chcesz aby do przygotowania projektu zostały użyte konkretne materiały, możesz je bez problemu dołączyć do Twojego zamówienia, a my je skutecznie wkomponujemy. Zamiast tego możemy skorzystać również z tak zwanych grafik stockowych, które zostaną zaoferowane przez nas. W takim wypadku każde użyte zdjęcie posiada zakupioną licencję na jego użytkowanie.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu przesyłamy edytowalne pliki ze spadami, które z powodzeniem będziesz mógł przekazać swojej drukarni. Możesz również skorzystać z naszych usług drukarskich, które znajdziesz na stronie Diamond Druk, skąd zamówisz wydruki z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (0)

Submit

Sprawdź także

Projekt graficzny - pudełko na frytki
Projekt graficzny - pudełko na frytki
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - pudełko do pizzy
Projekt graficzny - pudełko do pizzy
123,00 zł 110,70 zł 100,00 zł 90,00 zł
szt.
Projekt graficzny - pudełko na hamburgera
Projekt graficzny - pudełko na hamburgera
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - pudełko na kebab box
Projekt graficzny - pudełko na kebab box
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - kubek papierowy
Projekt graficzny - kubek papierowy
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - ręcznik papierowy
Projekt graficzny - ręcznik papierowy
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - podkładka pod talerz
Projekt graficzny - podkładka pod talerz
123,00 zł 100,00 zł
szt.
Projekt graficzny - podkładka podstawka pod kubek
Projekt graficzny - podkładka podstawka pod kubek
61,50 zł 50,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl