Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
 
do kasy suma: 0,00 zł
Projekt graficzny - logo

Projekt graficzny - logo

Kod produktu: projekt-loga
Producent: Grafikomat
Ocena: 4.9901
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 7 dni
Cena brutto: 1 475,98 zł 1475.98
Cena netto: 1 199,98 zł
ilość szt.

Opis

Dobre logo to podstawa każdej szanującej się marki. Nawet jeśli jesteś początkujący to zapewne dobrze wiesz, że nowa marka, czy nowy produkt potrzebują jakiegoś znaku rozpoznawczego i tym właśnie często jest logo. Logo nie zawsze musi jednoznacznie wskazywać na charakter produktu, proces twórczy może nawet pójść w zupełnie inną stronę, ale jedno jest zawsze pewne - Twoje logo musi być rozpoznawalne.

W ramach naszej usługi zaprojektujemy dla Ciebie logo według przesłanych wytycznych, którego pierwsze propozycje dostaniesz już po 24 godzinach. W ramach naszej usługi otrzymasz:

  • Do 3 propozycji logo (realizujemy wybrany projekt)
  • W cenie 3 poprawki
  • Projekt wizytówki (w cenie do 3 wizytówek z danymi pracowników)
  • Stopka email

Po zaakceptowaniu projektu otrzymasz pliki graficzne wysokiej jakości w formie edytowalnej i będziesz mógł używać logo na swoich produktach, dokumentach, itd.

W cenę projektu wliczone są 3 darmowe poprawki.

 

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (3)

11 lutego 2020

Wszystko według moich wytycznych. Logo bardzo mi się podoba, profesjonalizm przy projektowaniu na najwyższym poziomie.

11 marca 2020

Polecam, logo wykonane według moich zaleceń. Dostałem kilka propozycji. Realizacja bardzo szybka.

12 marca 2020

Pomysłowe i minimalistyczne logo takie jakie chciałem, dzięki!

Submit
Portfolio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl