Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie realizacje bez limitów poprawek!
do kasy suma: 0,00 zł

Projekt graficzny - oferta reklamowa

Kod produktu: projekt-oferty-reklamowej
Producent: Grafikomat
Ocena: 5
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 7 dni
Cena brutto: 307,50 zł 307.50
Cena netto: 250,00 zł
ilość szt.

Opis

Przygotowanie profesjonalnej oferty reklamowej jest kluczowe dla sukcesu Twoich produktów. Co można zrobić, aby oferta reklamowa wyglądała profesjonalnie? Przygotować projekt graficzny oferty, który można wykorzystać jako szablon. Dzięki naszej usłudze zaprojektujemy dla Ciebie taki szablon oferty reklamowej. Będziesz mógł go wykorzystać w swojej korespondencji elektronicznej wysyłając do swoich obecnych lub potencjalnych klientów. Projekt przygotujemy według wytycznych i z użyciem materiałów, które nam przekażesz. W ramach jednego projektu przysługuje nieograniczona ilość poprawek.

Istnieje możliwość przygotowania projektu oferty reklamowej przeznaczonej do druku.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (2)

11 marca 2020

Szablon piękny, zgodny z oczekiwaniami. Wykonanie usługi bardzo sprawne. Naprawdę jestem zadowolony. Wysyłanie gołych ofert z cenami było już męczące, a teraz wszystko jest pięknie ubrane w szatę graficzną. Od razu wszystko lepiej wygląda.

12 marca 2020

Polecam, fajny szablon, realizacja szybka. :)

Submit
Realizacje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl