Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
 
do kasy suma: 0,00 zł

Projekt graficzny - post na facebooka

Kod produktu: usługa-projektowania--postu-facebook
Producent: Grafikomat
Ocena: 4.9
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 7 dni
Cena brutto: 184,50 zł 184.50
Cena netto: 150,00 zł
ilość szt.

Opis

Projekt graficzny posta na facebooku to bardzo słuszny zakup, jeśli Twoim celem jest wyróżnienie wpisu na fanpagu. Stworzenie przemyślanej grafiki jest szczególnie opłacalne wtedy, gdy planujesz aktywację kampanii w mediach społecznościowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonaną grafikę użyć również do rutynowego, codziennego wpisu mającego podtrzymywać kontakt ze społecznością ludzi zainteresowanych Twoją firmą.

Niezależnie od tego jak bardzo ciekawa i korzystna jest Twoja oferta, może to nie wystarczyć aby zapobiec jego "przescrollowaniu", jeśli wpis nie będzie rzucał się w oczy. Z tego powodu dobry projekt graficzny to podstawa jeśli myślimy o pozyskiwaniu klientów poprzez facebooka.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu, za pośrednictwem maila wysyłamy edytowalne pliki w formacie właściwym do ich umieszczenia na portalu.

W cenę projektu wliczone są 3 darmowe poprawki.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (4)

11 stycznia 2020

Nieźle, szybki startup i jedziecie z tematami jak ogień

17 lutego 2020

Outsourcingujemy większość takich projektów. Niby jest to prosta sprawa, ale trzeba pomyśleć. Zazwyczaj szukaliśmy wykonawców na grupach FB i serwisach ogłoszeniowych - efekt był, ale poszło dużo czasu. Znalazłem ten sklep niedawno i nie wiedziałem, czy to zadziała, ale przekonałem zespół, że warto spróbować i teraz zaopatrujemy się w grafiki na grafikomacie. Ogólnie prosta i szybka sprawa. Robimy zamówienie, dajemy tematy i na drugi dzień wszystko gotowe. BARDZO POLECAM.

25 lutego 2020

Tanio i szybko, i wykonanie mega super. Prowadzę fanpage i teraz wygląda profesjonalnie.

5 marca 2020

Fajnie zrobione, zero problemów. (:

Submit
Portfolio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl