Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
 
do kasy suma: 0,00 zł
Projekt graficzny ulotki reklamowej w dowolnym formacie

Projekt graficzny - ulotka reklamowa składana

Kod produktu: usługa-projektowania-ulotki-skladanej
Producent: Grafikomat
Ocena: 4.67
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 7 dni
Cena brutto: 737,99 zł 737.99
Cena netto: 599,99 zł
ilość szt.

Opis

Ulotki reklamowe są jedną z prostszych metod na promocje produktu lub usługi, ulotki są tanie w produkcji i proste do rozprowadzenia, a niski koszt zaprojektowania i wydruku pozwala na częste zmiany materiału promocyjnego. Projektowaniem ulotek promocyjnych zajmujemy się profesjonalnie dlatego też jeśli poszukujesz dobrego grafika, który zaprojektuje dla Ciebie ulotkę reklamową to trafiłeś w dobre miejsce - jesteśmy doświadczonym zespołem i do projektowania podchodzimy poważnie.

✅ Składane ulotki reklamowe i promocyjne

Ulotki składane to szczególny przypadek ulotek, które po rozłożeniu przedstawiają nam dużo więcej informacji niż tradycyjna ulotka. Ze względu na swoją specyfikę składania koszt projektu za taką ulotkę jest większy ponieważ, aby złożyć ulotkę na pół musimy zaprojektować aż cztery strony - dwie zewnętrzne i dwie wewnętrzne. Ulotki mogą składać się kilkukrotnie jak harmonijka, a to ile stron będzie miała zawarte ulotka zależy od Ciebie.

Ze względu na swoją specyfikę zamówienie projektu ulotki składanej wygląda trochę inaczej. Mianowicie:

1 szt. = 1 projekt 4 stron ulotki

2 szt. = 1 projekt 8 stron ulotki

3 szt. = 1 projekt 12 stron ulotki

I tak dalej. Jeśli chciałbyś zamówić dwa różne projekty dla dwóch różnych ulotek składanych wówczas możesz złożyć zamówienie tak samo, ale daj znam znać, że chodzi o dwa różne projekty. My oczywiście dla pewności też o to zapytamy.

✅ Zaprojektuj u nas swoje ulotki reklamowe

Projektowanie ulotek nigdy nie było tak proste. Z nami Twoje pomysły na ulotki reklamowe mają szanse stać się rzeczywistością. Dzięki naszym doświadczonym grafikom jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie profesjonalny projekt ulotki promocyjnej, która z powodzeniem wypromuje Twój produkt lub usługę. Współpraca z nami jest niezwykle prosta - wystarczy, że kupisz projekt przez nasz sklep, a nasi graficy rozpoczną pracę zaraz po opłaceniu zamówienia.

✅ Projektowanie ulotek

Aby stworzyć ulotkę będziemy potrzebowali Twojego pomysłu, ale jeśli go nie masz to również możemy Ci coś zaproponować podczas procesu twórczego. Do stworzenia dla Ciebie profesjonalne ulotki możemy wykorzystać materiały, które już posiadasz lub możemy podejść do tematu trochę bardziej minimalistycznie. Możemy też skorzystać z banku zdjęć i dobrać coś do specjalnie pod Twój projekt - takie zdjęcia mogą być darmowe lub płatne, ale jeśli będą płatne to wcześniej będziemy się konsultować.

✅ Formaty ulotek reklamowych i promocyjnych

Dostępne rozmiary ulotek są różne - możemy wykonać projekt dla każdego popularnego formatu i cena pozostanie ta sama. Oto formaty pod które możemy zaprojektować dla Ciebie ulotki:

  • Ulotka w formacie A3
  • Ulotka w formacie A4
  • Ulotka w formacie A5
  • Ulotka w formacie A6
  • Ulotka w formacie DL
  • Ulotka w formacie kwadratowym

Wystarczy, że po złożeniu zamówienia prześlesz nam informację odnośnie tego pod jaki format mamy zaprojektować dla Ciebie ulotkę reklamową lub promocyjną.

✅ Brak limitu poprawek!

Koniecznie musimy wspomnieć o tym, że projektujemy bez żadnego limitu poprawek na projekt. To znaczy, że będziemy pracować tak długo, aż projekt Ci się spodoba. Niedowiary? Ale jednak. Rozumiemy, że czasem wykonanie może się trochę minąć z przekazem pomysłu dlatego też oferujemy naszym klientom możliwość nielimitowanych poprawek do projektu, do czasu zaakceptowania.

Każdą propozycję projektu przesyłamy do Twojej akceptacji. Jeśli projekt Ci się spodoba i go zaakecptujesz wówczas przesyłamy do Ciebie pliki projektowe ze spadami, które mają możliwość edycji. Takie pliki możesz przekazać dowolnej drukarni, która wykona dla Ciebie wydruk ulotek.

W cenę projektu wliczone są 3 darmowe poprawki.

✅ Druk ulotek reklamowych i promocyjnych

Jeśli wolisz, aby wszystkim zajęła się jedna firma to my też możemy dla Ciebie wydrukować Twoje ulotki. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług drukarskich możesz przejść na stronę Diamond Druk - tam zapoznasz się ze szczegółowym cennikiem i zlecisz wydruk ulotek. Jeśli nie masz na to czasu możesz zapytać nas o wydruk, a przygotujemy na to osobną wycenę.

✅ Nasze portfolio ulotek reklamowych i promocyjnych

Aby przekonać Cię do naszej oferty, poniżej prezentujemy projekty ulotek, które zostały przez nas wykonane.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (1)

5 marca 2020

Polecam

Submit
Portfolio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl