Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
 
do kasy suma: 0,00 zł
Projekt graficzny - wizytówka MultiLoft jednostronna

Projekt graficzny - wizytówka MultiLoft jednostronna

Kod produktu: wizytowka-multiloft-jednostronna
Producent: Grafikomat
Ocena: 5
Dostępność: Działamy od ręki!
Realizacja: 7 dni
Cena brutto: 276,76 zł 276.76
Cena netto: 225,01 zł
ilość szt.

Opis

Jeśli chcesz zaprojektować wizytówkę to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza usługa obejmuje zaprojektowanie nowoczesnej i profesjonalnej wizytówki, która będzie zgodna z twoją branżą i wytycznymi. Projektując z nami swoją wizytówkę masz pewność, że otrzymasz od nas projekt z którego będziesz zadowolony. Projektujemy bez limitu poprawek, więc nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Nasi graficy zaczną pracę od razu i będą z tobą zawsze w kontakcie jeśli pojawią się jakieś kwestie wymagające wyjaśnienia.

Jeśli chcesz aby do przygotowania projektu zostały użyte konkretne materiały, możesz je bez problemu dołączyć do Twojego zamówienia, a my je skutecznie wkomponujemy. Zamiast tego możemy skorzystać również z tak zwanych grafik stockowych, które zostaną zaoferowane przez nas. W takim wypadku każde użyte zdjęcie posiada zakupioną licencję na jego użytkowanie.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu przesyłamy edytowalne pliki ze spadami, które z powodzeniem będziesz mógł przekazać swojej drukarni. Możesz również skorzystać z naszych usług drukarskich, które znajdziesz na stronie Diamond Druk, skąd zamówisz wydruki z darmową dostawą na terenie całej Polski.

W cenę projektu wliczone są 3 darmowe poprawki.

Galeria produktu

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: shop@grafikomat.pl

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Opinie o produkcie (2)

6 lutego 2020

Projekty bardzo dobre i naprawdę widać, po tym co zrobili dla nas, że słuchają klienta i pomagają aby efekt końcowy był świetny. Polecam.

4 marca 2020

Wykonanie projektów na najwyższym poziomie. Polecam.

Submit

Sprawdź także

Projekt graficzny - wizytówka jednostronna
Projekt graficzny - wizytówka jednostronna
276,76 zł 225,01 zł
szt.
Projekt graficzny - wizytówka dwustronna
Projekt graficzny - wizytówka dwustronna
461,25 zł 375,00 zł
szt.
Projekt graficzny - wizytówka składana
Projekt graficzny - wizytówka składana
461,25 zł 375,00 zł
szt.
Projekt graficzny - wizytówka MultiLoft dwustronna
Projekt graficzny - wizytówka MultiLoft dwustronna
461,25 zł 375,00 zł
szt.
Portfolio
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl