Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
 
do kasy suma: 0,00 zł

Facebook

Jest to niewątpliwie najpopularniejsza platforma społecznościowa na świecie, ale czy wiesz, że Facebooka można wykorzystać do czegoś więcej niż tylko do kontaktu ze znajomymi? Skoro tu jesteś to pewnie wiesz, że Facebook daje ciekawe możliwości jeśli chodzi o promocję firmy, reklamę, czy marketing. Ze względu na popularność platformy możliwe jest dotarcie do naprawdę szerokiego grona odbiorców, ale aby to zrobić trzeba czymś przyciągnąć ich uwagę.

Facebook daje możliwość publikacji treści bez zdjęć, czy obrazów, ale bez tego istnieją raczej małe szanse, że ktoś zwróci uwagę na Twój post. Możesz oczywiście dodać zdjęcie lub sam wykonać grafikę, ale nieprzemyślany projekt graficzny również nie przyniesie zamierzonego rezultatu. Możesz spędzić godziny na opracowywaniu materiału, a i tak efekt będzie mizerny - to potrafi zniechęcić.

Możesz także zamieścić zwykłe zdjęcie, ale także tutaj zdjęcie musi się czymś wyróżniać i być ciekawe. Umieszczenie zdjęcia w ciekawej oprawie graficznej też prezentuje się nieźle, ale w tym cały szkopuł, że oprawę graficzną należy najpierw zrobić. Ale załóżmy, że masz potencjalnie dobre zdjęcie i jest tylko trochę rozmyte i ma kilka artefaktów. Co wtedy? Prawdopodobnie zaczniesz od nowa lub zamieścisz zdjęcie z którego nie będziesz zadowolony - chyba że znasz się na obróbce grafiki.

Na szczęście my się na tym znamy i dzięki naszemu sklepowi z usługami graficznymi nie musisz tracić czasu na zastanawianie się, co będzie fajnie wyglądać na Facebooku i jak poprawić zdjęcia, które zrobiłeś. W wygodny sposób możesz kupić w naszym sklepie usługę graficzną, a my wszystkim się zajmiemy. Możemy wykonać dla Ciebie projekty i usługi graficzne takie jak:

  • Infografiki na Facebooka
  • Obróbka zdjęć na Facebooka
  • Post graficzny na Facebooka
  • Post konkursowy na Facebooka
  • Post na Facebooka
  • Post promocyjny na Facebooka
  • Relacja Facebook, Facebook Story
Opcje przeglądania
Projekt graficzny - post na facebooka Projekt graficzny - post na facebooka
Producent: Grafikomat
Cena: 184,50 zł (netto: 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Projekt graficzny - timeline cover tło strony na Facebooka Projekt graficzny - timeline cover tło strony na Facebooka
Producent: Grafikomat
Cena: 184,50 zł (netto: 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl